Hizmet Sözleşmesi

Bu sözleşme www.b2medya.com.tr üzerinden satın aldığınız wordpress temaların, kullanım ve destek konusunda tarafların karşılıklı haklarını düzenlemek üzere hazırlanmıştır.

1- Taraflar

1a- B2 MEDYA, firması www.b2medya.com.tr isimli internet sitesinin işletmecisidir, ve sözleşmede B2 MEDYA olarak anılacaktır.

1b- Sistem üzerinden herhangi bir hizmet satın alan kullanıcı müşteri olarak anılacaktır.

2- B2 MEDYA’nın Yükümlülükleri

2a- B2 MEDYA, Müşteriler için güvenli bir ortamda, hizmet devamlılığını esas alan alışveriş imkanı sağlar.

2b- B2 MEDYA, Hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi saklamamaktadır. Tüm ödemeler B2 Medya ile entegre olarak çalışan PAYTR.COM üzerinden gerçekleştirilmektedir.

2c- B2 MEDYA, satmakta olduğu wordpress temaların işleyişinde bir sorun olmayacak şekilde teslim etmek zorundadır. Aksi bir durumda işleyiş ile alakalı problemi ortadan kaldırmakla yükümlüdür.

2d- B2 MEDYA, satmakta bulunduğu wordpress tema hizmetleri için 1 AY ücretsiz destek sağlamak zorundadır. Bu destek tamamen tema ile gelen varsayılan işleyiş ile alakalı olmakta olup, css, görsel vb. istekler müşteri onayı doğrultusunda ücreti mukabilinde yapmaktadır.

2e- B2 MEDYA, wordpress tema ile alakalı gelen destek taleplerini 24 saat içerisinde cevaplamakla yükümlü olup, Her iki tarafın karşılıklı anlaşması halinde yapılacak bir işlem varsa bunu 3 iş günü içinde gidermek zorundadır.Lakin 3 günü aşabilecek bir problem mevcut ise müşteri bilgilendirmesi yapılarak en kısa zamanda problemi ortadan kaldırmak zorundadır yada ücret iadesinde bulunmaktadır.

Wordpress Tema İptal & İade Koşulları

1- B2 Medya, kanunlar gereği online ortamda teslim edilen hizmetler için ücret iadesi yapamamaktadır.

2- www.b2medya.com.tr sitesinde wordpress tema kategorisinde satışa sunulan tüm wordpress temaların 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu‘na uygun şekilde yasal tescil işlemleri yapılmıştır, tüm satış, dağıtım ve diğer hakları firmamıza aittir. Sitemizden satın alınan temalarda lisans süre sınırlaması bulunmamaktadır.